Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Інформація щодо підсумків роботи зі зверненнями громадян за січень – червень 2019 року ГУ ДФС в Одеській області

11.07.2019

З початку року до ГУ ДФС в Одеській області надійшло 250 письмових звернень громадян, що на  75 звернень більше ніж за відповідний період  2018 року  (175), з них заяв 250 (100%),   скарг та пропозицій не надходило.

Основні питання, які порушувалися громадянами стосувалися інформування про ухилення від сплати податків (195 звернень), контрольно - перевірочної роботи (23 звернення), надання роз’яснень з загальнодержавних податків (11 звернень), реєстраційних номерів облікових карток (6).

Протягом січня-червня 2019 року до ГУ ДФС в Одеській області повторних, неодноразових звернень громадян не надходило, у відповідний період 2018 року подано 2 неодноразових звернення.

З початку року до ГУ ДФС в Одеській області  надійшло 18 колективних звернень від 120 громадян, що на 15 звернень більше, ніж за відповідний період 2018 року (3).

Жінки, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», інваліди Великої Вітчизняної війни, Герої Соціалістичної Праці, Герої Радянського Союзу та Герої України  із зверненнями громадян не звертались.

Всі звернення було розглянуто та вчасно надано відповіді.

Особистий прийом громадян посадовими особами ГУ ДФС в Одеській області здійснюється відповідно до затверджених графіків. Постійно здійснюється інформування населення через мережу Інтернет щодо графіків прийому громадян керівництвом та посадовими особами ГУ ДФС в Одеській та  його територіальниx органів шляхом розміщення відповідних графіків на субсайті ГУ ДФС в Одеській області та на стендах у ЦОП.

З початку року проведено за зверненнями громадян 27 прийомів, що на 8 прийомів менше, ніж за відповідний період 2018 року (35).

Першим  заступником  начальника ГУ ДФС в Одеській області проведено  3 прийоми, заступником начальника 1 прийом, іншими посадовими особами ГУ ДФС в Одеській області - 21 особистий прийом.

Основні питання, які порушувалися громадянами на особистих прийомах:  інформування про ухилення податків (6),  контрольно-перевірочна робота (5), місцеві податки (4), ліцензування певних видів господарської діяльності (2).

Протягом січня – червня 2019 року громадяни з колективними, повторними та неодноразовими зверненнями на особистий прийом не звертались.

Протягом січня – червня 2019 року громадяни зі скаргами на особистий прийом не звертались.