Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Інформація щодо підсумків роботи зі зверненнями громадян за січень – березень 2019 року ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ

08.04.2019

До ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ за січень - березень 2019 року надійшло 125  звернень, з яких: 125 заяв. Скарг за відповідний період не надходило.

Питання, які порушувалися громадянами стосувалися: ухилення СГ від оподаткування (98 звернень), податку на доходи фізичних осіб (5 звернень), питання щодо реєстраційних номерів облікових карток (4 звернення),  тощо.

За січень – березень 2019 року керівництвом підпорядкованих ДПІ було здійснено 21 особистий прийом громадян, що на 3 прийоми менше, ніж за відповідний період минулого року (18). На особистому прийомі розглянуто 21 звернення, на які  надано роз’яснення.

Основні питання, які порушувалися громадянами на особистих прийомах стосувалися ухилення СГ від оподаткування (5 звернень), контрольно- перевірочної роботи  (4 звернення), загальнодержавних податків (2 звернення), тощо.

Особистий прийом громадян посадовими особами ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ здійснюється відповідно до затверджених графіків. Постійно здійснюється інформування населення через засоби мережу Інтернет щодо  графіків прийому громадян керівництвом та посадовими особами ГУ ДФС в Одеській та його територіальниx органів.