Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Інформація щодо підсумків роботи зі зверненнями громадян за січень - червень 2018 року ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ

12.07.2018

З початку року до ГУ ДФС в Одеській області та митниці  надійшло     159 письмових звернень громадян, що на  98 звернень менше ніж за відповідний період  2017 року  (257), з них заяв 159 (100%), скарг та пропозицій не надходило.

Порушенням термінів під час надання відповідей громадянам не зафіксовано.

Основні питання, які порушувалися громадянами стосувалися інформування про ухилення від сплати податків (65 звернень), надання роз’яснень з загальнодержавних податків (22), митної політики (22), реєстраційні номери облікових карток (17).

Особистий прийом громадян посадовими особами ГУ ДФС в Одеській області та Митниці здійснюється відповідно до затверджених графіків. Постійно здійснюється інформування населення через мережу Інтернет щодо  графіків прийому громадян керівництвом та посадовими особами ГУ ДФС в Одеській та  його територіальниx органів та Митниці шляхом розміщення відповідних графіків на субсайті ГУ ДФС в Одеській області та на стендах у ЦОП.

З початку року проведено за зверненнями громадян  35 прийомів, що на 36 прийомів менше, ніж за відповідний період 2017 року (71).

Першим  заступником  начальника ГУ ДФС в Одеській області проведено  1 прийом, начальниками управлінь 5 особистих прийомів,  начальниками державної податкової інспекції 6 прийомів, начальником митниці 2 прийоми, першим  заступником  начальника митниці 14 прийомів, іншими посадовими особами 1 прийом.

Основні питання, які порушувалися громадянами на особистих прийомах:  митна політика (9), податкова звітність (7), податок на доходи фізичних осіб (4), інформування про ухилення від сплати податків (3).