Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Інформація щодо підсумків роботи зі зверненнями громадян за січень-грудень 2017 року ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ

15.01.2018

З початку року до ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ надійшло 439 письмових звернень громадян, що на 246 звернень менше, ніж за відповідний період 2016 року (379), з  яких: 410 заяв (93,3%) та 29 скарг (6,7%).

Основні питання, які порушувалися громадянами стосувалися інформування про ухилення від сплати податків (260 звернень), контрольно-перевірочної роботи (92 звернення), адміністрування та сплати загальнодержавних податків (22 звернення), тощо.

У січні-грудні 2017 року до ГУ ДФС в Одеській області надійшло 29 скарг громадян, які стосувалися інформування ухилення від сплати податків – 28 скарг, на дії  та бездіяльність посадових осіб - 1 скарга, з яких: на 27 скарг дано роз’яснення,  по 2 скаргам термін розгляду не настав. Відповіді на скарги надано в термін згідно чинного законодавства.

У січні-грудні 2017 року підпорядкованих ДПІ надійшло 1 повторне звернення громадян, , подано 3 неодноразових звернення.

З початку року до ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ  надійшло 14 колективних звернень від 93 громадян, що на 26 звернень менше, ніж за аналогічний період 2016 року (40 звернень від  356 громадян). 

 

Особистий прийому громадян посадовими особами ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ здійснюється відповідно до затверджених графіків. Постійно здійснюється інформування населення через засоби масової інформації та мережу інтернет щодо  графіків прийому громадян керівництвом та посадовими особами ГУ ДФС в Одеській та  його територіальниx органів.

З початку року проведено за зверненнями громадян  45 прийомів, що на 40 прийомів менше, ніж за відповідний період 2016 року (85), з них 45 заяв.

Начальником ГУ ДФС в Одеській області  та заступником  начальника ГУ ДФС в Одеській області проведено  по 1 прийому, начальниками державної податкової інспекції проведено 22 прийоми, заступниками начальника державної податкової інспекції  17 прийомів, іншими посадовими особами податкової інспекції  проведено  1  прийом та посадовими особами ГУ ДФС в Одеській області 3 прийоми.

Основні питання, які порушувалися громадянами на особистих прийомах:  місяцеві податки (8 звернень), загальнодержавні податки (7 звернень),  питання контрольно-перевірочної роботи (5 звернень), інформування про ухилення від сплати податків (6 звернень), єдиний соціальний внесок (3 звернення), тощо.

Протягом січня – грудня 2017 року громадяни з колективними, повторними та неодноразовими зверненнями на особистий прийом не звертались.

Порівняно з минулим роком значення показника кількості повторних звернень, неодноразових звернень та колективних звернень на особистому прийомі не змінився.