Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Інформація щодо підсумків роботи зі зверненнями громадян за січень- листопад 2017 року ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ

14.12.2017

З початку року до ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ надійшло 415 письмових звернень громадян, що на 245 звернень менше, ніж за відповідний період 2016 року (660), з  яких: 386 заяв (93,0%) та 29 скарг (7,0%).

Основні питання, які порушувалися громадянами стосувалися інформування про ухилення від сплати податків (260 звернень), контрольно-перевірочної роботи (82 звернення), адміністрування та сплати загальнодержавних податків (24 звернення), тощо.

У січні- листопаді 2017 року до ГУ ДФС в Одеській області надійшло 29 скарг громадян, які стосувалися інформування ухилення від сплати податків – 28 скарг, на дії  та бездіяльність посадових осіб - 1 скарга, на всі скарги надано роз’яснення в термін згідно чинного законодавства.

З початку року до ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ  надійшло 14 колективних звернень від 93 громадян, що на 26 звернень менше, ніж за аналогічний період 2016 року (40 звернень від  356 громадян). 

Особистий прийом громадян посадовими особами ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ здійснюється відповідно до затверджених графіків. Інформація щодо  графіків прийому громадян керівництвом та посадовими особами ГУ ДФС в Одеській і його територіальниx органів висвітлена на субсайті територіальних підрозділів ГУ ДФС в Одеській області та на стендах у Головному управлінні та територіальних органів ГУ ДФС Одеської області.

З початку року проведено за зверненнями громадян  40 прийомів, що на 45 прийомів менше, ніж за відповідний період 2016 року (85), з них 40 заяв.

Начальником ГУ ДФС в Одеській області  та заступником  начальника ГУ ДФС в Одеській області проведено  по 1 прийому, іншими посадовими особами ГУ ДФС в Одеській області 2 особистих прийоми, начальниками державної податкової інспекції проведено 20 прийомів, заступниками начальника державної податкової інспекції 14 прийомів, іншими посадовими особами податкової інспекції та посадовими особами ГУ ДФС в Одеській області по 1 прийому.

Основні питання, які порушувалися громадянами на особистих прийомах: питання щодо податкової звітності (8 звернень), загальнодержавні податки (7 звернень), питання контрольно-перевірочної роботи (5 звернень),  інформування про ухилення від сплати податків (4 звернення), тощо.