Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Інформація щодо підсумків роботи зі зверненнями громадян за січень- вересень 2017 року ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ

20.10.2017

І. Інформаційний аналіз письмових звернень громадян

 

З початку року до ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ надійшло 379 письмових звернень громадян, що на 143 звернення менше, ніж за відповідний період 2016 року (522), з  яких: 350 заяв (92,3%) та 29 скарг (7,7%).

Основні питання, які порушувалися громадянами стосувалися інформування про ухилення від сплати податків (252 звернення), контрольно-перевірочної роботи (56 звернень), адміністрування та сплати загальнодержавних податків (22 звернення), тощо.

У січні-вересні 2017 року до ГУ ДФС в Одеській області надійшло 29 скарг громадян, які стосувалися інформування ухилення від сплати податків – 28 скарг, на дії  та бездіяльність посадових осіб - 1 скарга, з яких: на 27 скарг дано роз’яснення,  по 2 скаргам термін розгляду не настав. Відповіді на скарги надано в термін згідно чинного законодавства.

   У січні-вересні 2017 року до ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ громадяни повторно не зверталися, подано 3 неодноразових звернення.

   З початку року до ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ  надійшло 14 колективних звернень від 93 громадян, що на 23 звернення менше, ніж за аналогічний період 2016 року (37 звернень від  341 громадянина). 

 

ІІ. Проведення особистого прийому громадян.

 

Особистий прийому громадян посадовими особами ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ здійснюється відповідно до затверджених графіків. Постійно здійснюється інформування населення через засоби масової інформації та мережу інтернет щодо  графіків прийому громадян керівництвом та посадовими особами ГУ ДФС в Одеській і його територіальниx органів.

З початку року проведено за зверненнями громадян  23 прийоми, що на 51 прийом менше, ніж за відповідний період 2016 року (74), з них 23 заяви.

Начальником ГУ ДФС в Одеській області  та заступником  начальника ГУ ДФС в Одеській області проведено  по 1 прийому, начальниками державної податкової інспекції проведено 13 прийомів, заступниками начальника державної податкової інспекції  5 прийомів, іншими посадовими особами податкової інспекції та посадовими особами ГУ ДФС в Одеській області по 1 прийому.

Основні питання, які порушувалися громадянами на особистих прийомах: загальнодержавні податки та  питання контрольно-перевірочної роботи  по (4 звернення), інформування про ухилення від сплати податків (3 звернення), тощо.

Протягом січня – вересня 2017 року громадяни з колективними, повторними та неодноразовими зверненнями на особистий прийом не звертались.

Порівняно з минулим роком значення показника кількості повторних звернень, неодноразових звернень та колективних звернень на особистому прийомі не змінився.