Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Інформація щодо підсумків роботи зі зверненнями громадян за січень- серпень 2017 року ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ

11.09.2017

До ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ за січень - серпень 2017 року надійшло  349  звернень, з яких: 320 заяв та 29 скарг. За відповідний період 2016 року надійшло на 120 звернень більше. 

Питання, які порушувалися громадянами стосувалися: ухилення СГ від оподаткування (225 звернень),  контрольно – перевірочної роботи (57 звернень) та  забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян  (28 звернень), тощо.

За січень - серпень 2017 року керівництвом підпорядкованих ДПІ було здійснено 22 особистих прийомів громадян, що на 22 прийоми менше, ніж за відповідний період минулого року (64). На особистому прийомі розглянуто 22 звернення,  з яких на 21 надано роз’яснення та 1 задоволено.

Основні питання, які порушувалися громадянами на особистих прийомах стосувалися загальнодержавних податків (4 звернення), податкової звітності (4 звернення), контрольно- перевірочної роботи  (4  звернення), тощо.

Особистий прийом громадян посадовими особами ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ здійснюється відповідно до затверджених графіків. Постійно здійснюється інформування населення через засоби масової інформації та мережу інтернет щодо  графіків прийому громадян керівництвом та посадовими особами ГУ ДФС в Одеській і його територіальниx органів.