Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Інформація щодо підсумків роботи зі зверненнями громадян за січень- травень 2017 року ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ

14.06.2017

До ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ за січень - травень 2017 року надійшло 180  звернень, з яких: 153 заяви та 27 скарг. За відповідний період 2017 року надійшло на 98 звернень більше. 

Питання, які порушувалися громадянами стосувалися: ухилення СГ від оподаткування (99 звернень),  контрольно – перевірочної роботи (34 звернення) та  забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян  (27 звернень), тощо.

За січень - травень 2017 року керівництвом підпорядкованих ДПІ було здійснено 21 особистий прийом громадян, що на 24 прийоми менше, ніж за відповідний період минулого року (39). На особистому прийомі розглянуто 21 звернення,  з яких на 20 надано роз’яснення та 1 задоволено.

Основні питання, які порушувалися громадянами на особистих прийомах стосувалися загальнодержавних податків (4 звернення), податкової звітністі (4 звернення), контрольно- перевірочної роботи  (3  звернення), тощо.

Особистий прийом громадян посадовими особами ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ здійснюється відповідно до затверджених графіків. Постійно здійснюється інформування населення через засоби масової інформації та мережу інтернет щодо  графіків прийому громадян керівництвом та посадовими особами ГУ ДФС в Одеській і його територіальниx органів.