Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Інформація щодо підсумків роботи зі зверненнями громадян за січень- квітень 2017 року ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ

17.05.2017

До ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ за січень - квітень 2017 року надійшло 157  звернень, з яких: 135 заяв та 22 скарги. За відповідний період 2016 року надійшло на 72 звернення більше. 

Питання, які порушувалися громадянами стосувалися: ухилення СГ від оподаткування (84 звернення)  контрольно – перевірочної роботи (33 звернення) та  забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян  (21 звернення), тощо.

За січень - квітень 2017 року керівництвом підпорядкованих ДПІ було здійснено 21 особистий прийом громадян, що на 18 прийомів менше, ніж за відповідний період минулого року (39). На особистому прийомі розглянуто 21 звернення,  з яких: на 21 надано роз’яснення та 1 задоволено.

Основні питання, які порушувалися громадянами на особистих прийомах стосувалися загальнодержавних податків (4 звернення), податкової звітністі (4 звернення), контрольно- перевірочної роботи  (3  звернення), тощо.

Особистий прийом громадян посадовими особами ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ здійснюється відповідно до затверджених графіків. Постійно здійснюється інформування населення через засоби масової інформації та мережу інтернет щодо  графіків прийому громадян керівництвом та посадовими особами ГУ ДФС в Одеській і його територіальниx органів.