Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Інформація щодо підсумків роботи зі зверненнями громадян за січень- березень 2017 року ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ

10.04.2017

До ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ за січень - березень 2017 року надійшло 108  звернень, з яких: 94 заяви та 14 скарг. За відповідний період 2016 року надійшло на 30 звернень більше. 

Питання, які порушувалися громадянами стосувалися: ухилення СГ від оподаткування (59 звернень)  контрольно – перевірочної роботи ( 22 звернення) та  забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян  (14 звернень), тощо.

За січень - березень 2017 року керівництвом підпорядкованих ДПІ було здійснено 18 особистих прийомів громадян, що на 6 прийомів менше, ніж за відповідний період минулого року (24). На особистому прийомі розглянуто 18 звернень, на які  надано роз’яснення.

Основні питання, які порушувалися громадянами на особистих прийомах стосувалися загальнодержавних податків (4 звернення), податкова звітність (4 звернення), контрольно- перевірочної роботи  (2  звернення), тощо.

Особистий прийом громадян посадовими особами ГУ ДФС в Одеській області та підпорядкованих ДПІ здійснюється відповідно до затверджених графіків. Постійно здійснюється інформування населення через засоби масової інформації та мережу інтернет щодо  графіків прийому громадян керівництвом та посадовими особами ГУ ДФС в Одеській і його територіальниx органів.