Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Відстежено повідомлення "В Одесі СБУ затримала на хабарі державного ревізора-інспектора податкової"

02.08.2018

https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/2/view/5077#.LFmjNR1g.dpbs

В Одесі СБУ затримала на хабарі державного ревізора-інспектора податкової

27.07.2018

Співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі державного ревізора-інспектора Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області.

Правоохоронці встановили, що посадовець вимагав від керівника приватного підприємства тисячу доларів США. За вказану суму зловмисник обіцяв зменшити нарахування штрафних санкцій за результатами перевірки з питань дотримання вимог податкового та валютного законодавства.

Оперативники СБУ затримали посадовця на одній з вулиць обласного центру під час одержання всієї суми неправомірної вигоди.

У рамках розпочатого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для встановлення інших фактів протиправної діяльності затриманого.

Операція з викриття зловмисника проводилась спільно з військовою прокуратурою.

 

На Одещині підрозділом внутрішньої безпеки проведено

майже 400 профілактичних заходів з попередження корупції

в органах фіскальної служби


З метою протидії корупційним проявам в територіальних органах фіскальної служби Одеської області та вжиття заходів, направлених на профілактику та попередження корупційних діянь, протягом січня-липня 2018 року управлінням внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС в Одеській області ГУ ДФС в Одеській області проведено майже 400 профілактичних заходів – виступи на нарадах, у робочих колективах, індивідуальні співбесіди тощо.

Разом з тим, з початку поточного року підрозділом проведено 192 перевірки стосовно службових осіб ГУ ДФС в Одеській області та Одеської митниці ДФС.

З них 82 - на підставі звернень громадян.

За результатами перевірок у 112 випадках факти порушень підтвердилися, 75 матеріалів спрямовано до правоохоронних органів.

За частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України «Зловживання владою або службовим становищем» порушено 7 кримінальних проваджень, 2 провадження за статтею 368 Кримінального кодексу України («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою») та по одному за статтями 369 та 205 Кримінального кодексу України    («Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» та «Фіктивне підприємництво»)

Про скоєння адміністративного правопорушення за статтею 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення вимог фінансового контролю» складено 10 протоколів

Оголошено про підозру 14 службовим особам.

Для запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням в органах ДФС винесено офіційні письмові застереження про недопущення протиправної поведінки 18 співробітникам Одеської митниці ДФС.

Також, протягом січня-липня поточного року підрозділом ініційовано проведення 112 службових перевірок (розслідувань) стосовно співробітників Одеської митниці ДФС та Головного управління ДФС в Одеській області за результатами яких 16 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності та застосовано заходи матеріального впливу.

Стосовно 56 співробітників до управління захисту економіки Головного управління Національної поліції в Одеській області направлено матеріали щодо корупційних правопорушень, пов’язаних із недостовірним та несвоєчасним  декларуванням.   

Нагадуємо, інформацію про протиправні дії з боку податківців та митників платники податків можуть повідомити звернувшись на антикорупційний сервіс ДФС «Пульс» за телефоном 0800-501-007 (обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4»), направити інформацію на електронну пошту idd@sfs.gov.ua, або ж звернутися до управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС в Одеській області ГУ ДФС в Одеській області  (м. Одеса вул. Мечнікова, 59, телефон 34-49-78).