Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Відстежено повідомлення "На хабарі за перевірку правоохоронці викрили посадову особу податкової інспекції в Суворовському районі м. Одеси"

26.02.2018

https://od.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=224279

 На хабарі за перевірку правоохоронці викрили посадову особу податкової інспекції в Суворовському районі м. Одеси

Генеральна прокуратура України, 20.02.2018

Прокуратура Одеської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою).

У вівторок, 20 лютого, співробітники обласної прокуратури спільно  з працівниками Управління захисту економіки органів поліції в Одеській області та слідчими ГУНП в області викрили злочинну схему одержання неправомірної вигоди посадовцем податкової інспекції у Суворовському районі м. Одеси.

Так, головний державний інспектор одного з відділів ДПІ,  зловживаючи службовим становищем, отримала 5000 грн хабара від підприємця.

Неправомірні кошти посадова особа податкової одержала за складання та видачу акту перевірки фізичної особи – підприємця про відсутність порушень при ліквідації вказаного ФОП.

У кримінальному провадженні тривають першочергові слідчі дії.

 

 Щодо публікації "На хабарі за перевірку правоохоронці викрили посадову особу податкової інспекції в Суворовському районі м. Одеси":

заява Головного управління ДФС в Одеській області

 

З початку року підрозділом внутрішньої безпеки проведено

26 перевірок стосовно співробітників фіскальної служби Одещини

Безкомпромісна боротьба з хабарництвом, неправомірними діями з боку податківців та митників є однією з складових роботи органів фіскальної служби.

За січень-лютий 2017 року управлінням внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС в Одеській області проведено 26 перевірок стосовно службових осіб фіскальної служби, з них 2 на підставі звернень громадян.

За результатами перевірок у 21 випадку факти порушень підтвердилися. До правоохоронних органів спрямовано 6 матеріалів, порушено 2 кримінальних провадження за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України («Зловживання владою або службовим становищем»), одній особі оголошено підозру за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою»), винесено 14 офіційних письмових застережень про недопущення протиправної поведінки.

Крім того, з початку року ініційовано проведення 30 службових розслідувань стосовно співробітників Головного управління ДФС в Одеській області та Одеської митниці ДФС за результатами яких 8 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності та застосовано заходи матеріального впливу.

Фіскальною службою Одещини й надалі вживатимуться заходи, направлені на унеможливлення та запобігання буді-яких корупційних проявів.

Також, у Головному управлінні ДФС в Одеській області зазначають, що запорукою ефективної боротьби з корупційними проявами є нетерпимість до цього явища самих представників бізнесу.  

Платники податків, яким стало відомо про факти корупційних діянь  або ж інших неправомірних дій з боку співробітників фіскальної служби, не повинні їх замовчувати, а навпаки мають негайно повідомляти про це правоохоронні органи.

Нагадуємо, що інформацію про протиправні дії можна повідомити на сервіс ДФС «Пульс» за телефоном 0800-501-007 (обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4»), направити інформацію на електронну пошту idd@sfs.gov.ua, або ж звернутися до управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС в Одеській області (м. Одеса вул. Мечнікова, 59, телефон 34-49-78).