Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Відстежено повідомлення "Одесская таможня предлагает деньги за размещение публикаций об успехах в борьбе с коррупцией – медийщик"

14.07.2017

http://odessamedia.net/news/odesskaya-tamojnya-predlagaet-dengi-za-razmeschenie-publikacii-ob-uspehah-v-borbe-s-korrupciei--mediischik/

 

Одесская таможня предлагает деньги за размещение публикаций об успехах в борьбе с коррупцией – медийщик

2017-07-14 11:57

Представитель Одесской таможни обратилась к известному блогеру и медийщику Руслану Бизяеву с просьбой помочь разместить на ведущих СМИ Украины новости об успехах в борьбе с коррупцией недавно назначенного на пост руководителя ведомства Александра Власова.

На своей странице в Facebook Руслан Бизяев описал разговор, в ходе которого женщина, представившаяся Еленой, предложила ему поставить готовые материалы на такие сайты как «РБК», «Дело», «УНИАН», «Интерфакс» и «Новое время».

– У нас сегодня пресс-конференция начальника таможни, а также представителей антикоррупционных и патриотических организаций. Тема: «Борьба с коррупцией на Одесской таможне», – приводит блогер слова собеседницы.

По словам Бизяева, ради интереса он предложил разместить эти материалы за 5 тыс. долларов. И женщина без колебаний согласилась.

– Мы готовы перечислить вам предоплату на карту или передать в Киеве. Новости надо выпустить сегодня до вечера, – отметила представитель Одесской таможни.

На это Бизяев в грубой форме отказался публиковать эти материалы. Также он призвал коллег в Киеве и Одессе не содействовать освещению деятельности Александра Власова за деньги.

 Щодо публікації «Одесская таможня предлагает деньги за размещение публикаций об успехах в борьбе с коррупцией – медийщик»:

Олександр Власов прокоментував ситуацію з фейковою новиною про спробу домовитися з представниками ЗМІ за позитивне висвітлення діяльності Одеської митниці

 

«Сьогодні, перед початком прес-конференції, на мій особистий телефон надійшло 5 дзвінків від різних людей з питанням: «Де можна забрати «конверт»? Тобто винагороду за те, що я «нібито» запросив та заплатив представникам ЗМІ кошти за позитивне висвітлення», - повідомив Олександр Власов.

З офіційною заявою також виступила завідувач сектору розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації Одеської митниці ДФС Олена Гусєва.

Вона розповіла, що   інформаційним агентством «Одеса-медіа» поширено інформацію про спробу представника Одеської митниці, яка представилися Оленою, домовитися з блогером Русланом Бізяєвим за позитивне висвітлення діяльності митниці на інформаційних ресурсах центральних засобів масової інформації.

Олена Гусєва заперечила факт розмови з блогером та звернулася до журналістів: «Я заявляю публічно та офіційно, я нікому не телефонувала і телефонувати не буду. Я вас дуже прошу, якщо хтось щось подібне буде стверджувати від мого імені, не вірте».

Нагадуємо, 14 липня 2017 року, керівник Одеської митниці ДФС Олександр Власов провів прес-конференцію, на якій виступив із заявою про направлення позову до суду про захист честі та гідності.