Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Відстежено повідомлення "Митник вимагав хабар за безперешкодне переміщення через кордон іноземця"

16.11.2015

http://od.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=165530

16.11.2015

Митник вимагав хабар за безперешкодне переміщення через кордон іноземця

Прокуратурою області спільно з управлінням СБУ в області викрито  головного державного інспектора митного посту Роздільна Одеської митниці ДФС в одержанні неправомірної вигоди.

Митнику повідомлено про підозру за ч.3 ст. 368 КК України.

Установлено, що підозрюваний вимагав та отримав 1400 гривень від громадянина Республіки Молдова за безперешкодне переміщення через Державний кордон України товарно-матеріальних цінностей.

Досудове слідство триває.

   Прес-служба прокуратури Одеської області


Повідомлення ГУ ДФС в Одеській області

За отримання хабара затримано працівників Одеської митниці ДФС

 

Співробітниками відділу власної безпеки Головного управління ДФС в Одеській області в ході проведення спільних заходів з співробітниками Управління служби безпеки України в Одеській області та прокуратури Одеської області затримано трьох митників за отримання хабара в сумі 1400 гривень.

Спільні заходи проводилися в рамках кримінального провадження за ознаками злочину передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою».

Неправомірну вигоду працівники митниці вимагали та отримали від фізичної особи за безперешкодний випуск без належного оформлення вантажу.

На теперішній час в службових приміщеннях відділу митного поста "Роздільна" Одеської митниці ДФС проводяться слідчі дії.


Прес-служба ГУ ДФС в Одеській області