Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

В Одесі презентували перший в Україні мобільний додаток «Легальний Акциз»

19.03.2018

Презентація мобільного додатку відбулася під час спільної зустрічі начальника Головного управління ДФС в Одеській області Глеба Мілютіна та начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області Дмитра Головіна з представниками бізнесу.

За словами Глеба Мілютіна, мобільний додаток, який є результатом спільної роботи Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області, Головного управління Національної поліції в Одеській області та волонтерів в IT сфері, спрямований на протидію незаконному обігу підакцизної продукції.

Цей електронний сервіс покликаний по-перше, інформувати громадян про наявність ліцензій, а по-друге, створює можливість оперативно повідомляти про факти можливих порушень.

Завантаживши мобільний додаток «Легальний Акциз» на телефон через Play Market або App Store, громадяни можуть повідомити про відсутність ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, факти реалізації продукції без марок акцизного податку, продаж алкоголю та сигарет неповнолітнім.

Алгоритм мобільного додатку передбачає забезпечення зворотного зв’язку.

Як зазначив Дмитро Головін, завдяки мобільному додатку громадяни можуть допомогти правоохоронним органам виявити факти незаконного обігу підакцизної продукції, та в режимі онлайн проконтролювати результати проведеної фіскальною службою та Національною поліцією роботи.

«Мобільний додаток дозволяє прикріпити та направити до фіскальної служби фото з фіксацією порушень та геолокацією суб’єкта господарювання. Завантаживши карту, користувачі додатку можуть побачити торгові об’єкти позначені червоним кольором це - місця, де були викриті факти реалізації продукції без дозвільних документів та зеленим кольором – це місця з ліцензією на право реалізації алкоголю та тютюну», - повідомив Глеб Мілютін.

Ознайомившись з можливостями мобільного додатку, свою думку висловили й представники бізнесу – виробники, реалізатори та імпортери алкоголю та тютюну.

«Ми як легальні товаровиробники зацікавлені щоб, у тому числі завдяки мобільному додатку, конкуренція на ринку була прозорою, а кінцевий споживач отримував продукт оригінальний та високої якості», - зазначив  генерального директора ПрАТ «Одесавинпром» Олега Столяра.

За словами ж засновника НВП «Нива» у вигляді ТОВ Валерія Заворотнього для підприємств, які у повному обсязі сплачують акцизний податок та для яких неприпустимим є випуск продукції без марок акцизного податку, важливо щоб податкове навантаження у вигляді акцизного податку не піддавалося жорсткій конкуренції з боку нелегального виробника.

В ході зустрічі керівники Головного управління ДФС в Одеській області та Головного управління Національної поліції в Одеській області підписали спільний наказ, яким напрацьовано низку заходів з протидії незаконному обігу підакцизної продукції та  забезпечення надходжень акцизного податку до бюджету в рамках супроводження програмного додатку «Легальний Акциз».

 Головне управління ДФС в Одеській області