Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Глеб Мілютін взяв участь у засіданні Колегії обласної державної адміністрації

14.03.2018

Колегією заслухано звіти щодо виконання обласного та місцевих бюджетів Одеської області та програми соціально-економічного розвитку Одещини за 2017 рік.

Нагадаємо, за результатами роботи у 2017 році, Одеська область посіла п’яте місце в доходах зведеного бюджету країни. Головним управлінням ДФС в Одеській області до бюджетів всіх рівнів мобілізовано 18 млрд грн, що на 4 млрд грн, або на 30 відсотків перевищує надходження 2016 року.

«У 2018 році діяльність фіскальної служби регіону спрямована на збереження тенденції зростання надходжень. Передусім це дасть можливість органам місцевого самоврядування у повному обсязі забезпечити видатки на сільську медицину, реалізацію освітніх, соціальних та культурних проектів», - підкреслює начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Також в ході засідання обговорено питання легалізації найманої праці та забезпечення роботодавцями законодавства при виплаті заробітної плати.

За словами керівника саме питання офіційного працевлаштування найманих працівників, сплати роботодавцями податків і зборів із заробітних плат буде предметом постійної уваги фіскальної служби у поточному році.   

 

Головне управління ДФС в Одеській області