Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

У фіскальній службі відбулася зустріч з представниками бізнес-спільноти та громадськістю

22.02.2018

У розширеному форматі учасники зустрічі обговорили нагальні питання, що турбують платників податків Одещини.

У заході взяли участь начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін, начальник Одеської митниці ДФС Олександр Власов, начальник Одеського управління Офісу великих платників податків Вікторія Талпа, керівний склад органів фіскальної служби Одещини, представники малого й середнього бізнесу, великі платники податків, суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності, представники громадських організацій та  Громадської ради при Головному управлінні ДФС в Одеській області.

Глеб Мілютін акцентував увагу присутніх на питаннях декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2017 року, та офіційного працевлаштування робітників.

Зокрема, він зазначив, що актуальним для фіскальної служби залишається питання  виведення заробітних плат з «тіні».

«На жаль, усвідомлюючи обов’язковість офіційного оформлення найманих працівників, роботодавці продовжують ризикувати своєю репутацією та статками. У січні-лютому 2018 року фіскальною службою при перевірці 40 об’єктів вже виявлено 270 працівників без офіційного працевлаштування. Наша позиція у цьому питанні залишається твердою і  незмінною – всі працівники мають бути офіційно оформлені та сплачувати податки до бюджетів. І над цим ми будемо працювати й надалі», - наголосив Глеб Мілютін.

У рамках податкового блоку зустрічі керівник Головного управління  ДФС в Одеській області повідомив про результати відпрацювання питань, зауважень та пропозицій, наданих платниками податків на попередній зустрічі.

Це стосувалося порядку нарахування та сплати орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, зупинення реєстрації податкових накладних та сплати єдиного соціального внеску.

Спілкуючись з учасниками зустрічі, Глеб Мілютін надав підлеглим низку доручень, спрямованих на впорядкування, вирішення та роз’яснення порушених питань. 

Начальник Одеської митниці ДФС Олександр Власов, в рамках  митного блоку зустрічі, зазначив, що перші місяці 2018 року демонструють позитивну динаміку щодо перерахування митних платежів до державного бюджету та в рамках «митного експерименту».

Керівник митниці обговорив з представниками бізнесу заходи щодо  врегулювання питань роботи «АвтоХАБу», «єдиного вікна», подальшого спрощення процедур фітосанітарного контролю.

Головне управління ДФС в Одеській області