Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

В Маяківській об’єднаній територіальній громаді обговорили питання податкового обліку

19.02.2018

У семінарі, присвяченому питанням застосування податкового законодавства, взяли участь заступник начальника Головного управління ДФС в Одеській області Андрій Зарицький, Маяківський сільський голова Віктор Дяченко, фахівці Головного управління ДФС в Одеській області, представники Чорноморської та Роздільнянської об’єднаних державних податкових інспекцій, а також Управління державної казначейської служби у Біляївському районі.

Ініціаторами проведення семінару за участі представників фіскальної служби в Одеській області стали платники податків сіл Надлиманське Овідіопольського району та Удобне Білгород-Дністровського району.

Села Надлиманське та Удобне увійшли до складу Маяківської об’єднаної територіальної громади, центром якої є село Маяки Біляївського району.Головною темою семінару стало питання обліку платежів до бюджетів об’єднаних територіальних громад, до складу яких увійшли села, розташовані на території різних адміністративних районів.

Оскільки до складу Маяківської об’єднаної територіальної громади увійшла громади сел суміжних районів (Надлиманське та Удобне), то розширенню підлягають межі району, на території якого розташований адміністративний центр об’єднаної територіальної громади – у даному випадку Біляївського району.

Рішення про встановлення (зміну) меж відповідних районів внаслідок утворення об’єднаних територіальних громад приймається у встановленому порядку Верховною Радою України.

Представники фіскальної служби в Одеській області роз’яснили, що до прийняття такого рішення надходження місцевих податків і зборів до бюджетів об’єднаних територіальних громад, у склад яких увійшли громади, розташовані на територіях суміжних районів, будуть забезпечуватися наступним чином.

Суми податкових зобов’язань з місцевих податків і зборів відображатимуться органом ДФС в районі, на території якого розташована така територіальна громада, а суми сплати – органом ДФС в районі з адміністративним центром утвореної ОТГ.

Більш детально з роз’ясненням щодо сплати податків до бюджетів об’єднаних територіальних громад можна ознайомитися за посиланням.

Учасники семінару обговорили питання щодо порядку зняття (взяття) на облік платників податків, подання податкової звітності, сплати фізичними особами у 2018 році земельного податку, адміністрування єдиного податку та єдиного соціального внеску, а також ознайомилися з переліком адміністративних послуг, які надаються Центром обслуговування платників Біляївського відділення Роздільнянської ОДПІ.

В Головному управлінні ДФС в Одеській області зазначають, що  роз’яснювальна робота з об’єднаними територіальними громадами регіону триватиме й надалі.

Головне управління ДФС в Одеській області