Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

В Одесі відбувся міжрегіональний бухгалтерський семінар-практикум для платників податків

16.02.2018

Організатором заходу виступив журнал «Вісник. Офіційно про податки».

У семінарі-практикумі на тему «Закриваємо рік: звітність та виправлення помилок» взяли участь майже 250 платників податків Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

Вітаючи учасників семінару, перший заступник начальника Головного управління ДФС в Одеські області Наталя Гулакова зазначила, що інформування представників бізнесу про зміни у податковому законодавстві є ключовим завданням органів фіскальної служби.

«І в цьому надійним помічником для платників є офіційне видання Державної фіскальної служби України «Вісник. Офіційно про податки». Семінар-практикум - це можливість оперативно, у форматі діалогу, отримати вичерпні відповіді від фахівців Державної фіскальної служби України, провідних аудиторів та науковців», - підкреслила Наталя Гулакова. 

Під час семінару учасники обговорили актуальні питання адміністрування податку на додану вартість, єдиного соціального внеску, податку на доходи фізичних осіб та єдиного податку, а також проаналізували зміни до Податкового кодексу України та аспекти складання річної декларації з податку на прибуток.

Крім того, платники податків отримали вичерпну інформацію про нові правила бухгалтерського обліку у 2018 році.

Головне управління ДФС в Одеській області