Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Глеб Мілютін відкрив Центр обслуговування платників у місті Южне

31.01.2018

В урочистому заході взяли участь Южненський міський голова Володимир Новацький, представники бізнесу та громадськості.

«Центр обслуговування платників, який ми сьогодні відкриваємо – 23-й в Одеській області», – зауважив Глеб Мілютін. – «В Центрі будуть обслуговуватися майже дві з половиною тисячі юридичних та фізичних осіб – підприємців, а також усі мешканці міста».

Він також зазначив, що у Центрі надаватимуться 17 видів адміністративних послуг – від отримання облікової картки платника податків, різноманітних довідок та консультацій - до здачі податкової звітності.

«Місто Южне – наймолодше  місто в Україні. Цього року ми відзначимо його 40-річчя. Сьогодні місто стрімко розвивається та розбудовує інфраструктуру. Центр обслуговування платників фіскальної служби – це ще один крок для створення комфортних умов для жителів міста та осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність та сплачують податки», - розповів Южненський міський голова Володимир Новацький.

Спілкуючись з представниками засобів масової інформації, Глеб Мілютін акцентував на тому, що в Центрі обслуговування платників можна також, не виїжджаючи з міста, отримати ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

«Це зручно в першу чергу для самих платників. Їм не потрібно витрачати свій час по кілька разів виїжджаючи до міста Одеси, щоб спочатку подати заяву, а потім приїхати вже безпосередньо за своєю ліцензією», - підкреслив керівник фіскальної служби та висловив упевненість, що Центр обслуговування платників стане для всіх надійним помічником та сприятиме подальшому розвитку міста.


Головне управління ДФС в Одеській області