Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

У Фіскальній службі Одещини відбувся передноворічний семінар для платників податків

26.12.2017

Відкриваючи семінар, заступник начальника Головного управління ДФС в Одеській області Володимир Попов зазначив, що семінар є майданчиком, де  платники податків мають можливість обмінятися думками та обговорити найбільш актуальні питання з фахівцями фіскальної служби, одержати роз'яснення з податкового законодавства.

Під час семінару учасники розглянули актуальні питання оподаткування податком на прибуток підприємств, зміни у законодавстві про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з 01.01.2018 року.

На конкретних прикладах платникам податків роз’яснили особливості застосування реєстраторів розрахункових операцій, сплати земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності.

У другій частині семінару фахівці Головного управління ДФС в Одеській області  надали відповіді на питання щодо роботи системи моніторингу оцінки ризиків при реєстрації податкових накладних.

Нагадуємо, безкоштовні семінари для платників податків Одещини організовуються Головним управлінням ДФС в Одеській області щомісячно. З анонсами їх проведення можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДФС в Одеській області в розділі «Анонси» та на сторінці «ДФС в Одеській області» у соціальній мережі Facebook.

 

Головне управління ДФС в Одеській області