Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

У фіскальній службі Одещини продовжуються зустрічі з питань зупинення реєстрації податкових накладних

11.12.2017

Враховуючи актуальність питання щодо запровадження електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ, Головним управлінням ДФС в Одеській області систематично, починаючи з серпня 2017 року щотижня проводяться тематичні зустрічі з платниками податку на додану вартість.

Вже відбулось 15 таких зустрічей, до яких долучилися понад 350 представників суб‘єктів господарювання реального сектору економіки.

Під час заходу фахівці фіскальної служби роз‘яснюють алгоритм дій платника ПДВ при зупинці реєстрації податкової накладної та розрахунку коригування.

Представники фіскальної служби роз‘яснюють можливі причини блокування реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування, а також, разом з платниками ПДВ, ретельно опрацьовують недоліки та помилки, допущені при реєстрації податкових накладних.

Крім того, платники можуть надати запитання щодо порядку подання пояснень та документів для підтвердження реальності здійснених господарських операцій, особливостей заповнення Таблиці даних платника,  тощо.

Як засвідчила практика, у більшості випадків представники бізнесу за результатами таких робочих зустрічей подали правильно заповнені Таблиці даних платника, які прийнятті Комісією ДФС України.

Внаслідок опрацювання типових помилок учасники зустрічей інформують, що, як правило, за ідентичними операціями, наступні податкові накладні реєструються автоматично.

Нагадуємо, що зустрічі з питань зупинення реєстрації податкових накладних проводяться щочетверга, а для участі в них необхідно пройти попередню електронну реєстрацію, вказавши питання, що виникли при реєстрації податкових накладних.

Оголошення для бажаючих взяти участь у щотижневих зустрічах з платниками ПДВ розміщуються на суб-сайті територіальних органів ДФС в Одеській області у розділі «Анонси» та у соціальній мережі Facebook на сторінці «ДФС в Одеській області».

 

Головне управління ДФС в Одеській області