Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Глеб Мілютін взяв участь у святкуванні 170-річчя Одеської школи права та 20-річчя Національного університету «Одеська юридична академія»

01.12.2017

У заході взяли участь керівництво Одеської обласної державної адміністрації, Одеської міської ради, а також керівники правоохоронних органів регіону.

Серед надбань Національного університету «Одеська юридична академія» слід відзначити славні традиції Одеської школи права. Цей провідний навчальний заклад став справжньою кузнею кадрів, підготувавши велику чисельність висококваліфікованих фахівців у різноманітних галузях права, багато з яких сьогодні працюють у тому числі і в лавах фіскальної служби.

Від імені державної фіскальної служби Одещини Глеб Мілютін побажав колективу університету динамічного розвитку, процвітання та видатних наукових і творчих успіхів: «Нехай ваш багатий досвід і надалі виступає яскравим прикладом служіння на благо України, а наснага і незламний оптимізм будуть вірними супутниками на вашому шляху до великих успіхів і професійних звершень».

  

Головне управління ДФС в Одеській області