Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

У фіскальній службі Одещини відбулася зустріч з представниками бізнесу та громадськості

27.10.2017

«Підбиваючи підсумки трьох кварталів, хочу подякувати вам, шановні платники податків, за сумлінну сплату. У січні-вересні поточного року Одеська область мобілізувала до бюджетів всіх рівнів майже 13 млрд грн податків та зборів. Ми маємо дуже позитивну динаміку надходжень у порівнянні з січнем-вереснем минулого року», - зазначив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін, відкриваючи розширену зустріч з представниками бізнесу та громадськості.

У зустрічі взяли участь начальник Одеського управління Офісу великих платників податків Вікторія Талпа та заступник начальника Одеської митниці ДФС Володимир Передерій.

Під час заходу представниками громадськості - членами податкового комітету Громадської ради при Головному управлінні ДФС в Одеській області порушено питання щодо застосування штрафних санкцій за несвоєчасне подання податкової декларації з податку на додану вартість у випадку форс-мажорних обставин, як-от, наприклад, аварійного відключення електроенергії.

Податківці зазначили, що, у відповідності до п.102.6 ст.102 Податкового кодексу України, внаслідок обставин непереборної сили, підтверджених документально, граничні строки для подання податкової декларації підлягають продовженню за письмовим запитом платника податків.

У такому випадку штрафні санкції не застосовуються.

«Разом з тим, як свідчить практика, лише третина платників ПДВ надсилають податкову звітність заздалегідь, не залишаючи це на останні дні граничного терміну», - зауважив Глеб Мілютін.

Під час розгляду цього питання він звернув увагу, що в Центрах обслуговування платників існують виділені робочі місця з підключенням до мережі Інтернет, скориставшись якими, платники податків можуть надіслати будь-яку податкову звітність.

«Разом з тим, у випадку потреби, фіскальна служба готова створити додаткові можливості для вчасного подання платниками звітності в електронному вигляді», - додав керівник.

Представників бізнесу також цікавили питання щодо проведення наприкінці року звірки з податковими інспекціями по платежах до бюджету.

«Я категорично забороняю змушувати платників мандрувати кабінетами. Для проведення такої звірки, суб’єкт господарювання може звернутися до нас в електронному вигляді, не відвідуючи податкову інспекцію», - наголосив Глеб Мілютін.

В рамках зустрічі учасники також отримали консультаційну допомогу з питань роботи системи моніторингу оцінки ризиків під час реєстрації податкових накладних.

Заступник начальника Одеської митниці ДФС Володимир Передерій розповів про підготовлені Робочою групою з питань митних формальностей пропозиції.

«Групою, з урахуванням ініціативи громадськості, розроблено критерії щодо можливих підстав для застосування митниками різноманітних форм контролю. Таким чином, ми маємо намір подолати вплив людського фактору», - зазначив він.

Також Володимир Передерій повідомив, що за ініціативи Митного комітету Громадської Ради при ГУ ДФС в Одеській області митницею проведено семінар, присвячений актуальним аспектам роботи "АвтоХАБу", а також відповів на запитання, що стосувалися компетенції Одеської митниці ДФС.

Головне управління ДФС в Одеській області