Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

У фіскальній службі Одещини відбувся семінар з актуальних питань оподаткування

26.10.2017

Вітаючи учасників, заступник начальника Головного управління ДФС в Одеській області Володимир Попов наголосив, що головна мета заходу – надати вичерпні відповіді та поради щодо оподаткування платникам податків.

Під час заходу йшлося про відповідальність за порушення вимог законодавства про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Фахівці фіскальної служби проінформували учасників семінару про актуальні питання застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Окрему увагу фахівці ДФС приділили особливостям сплати земельного податку фізичними та юридичними особами.

Жваво обговорювались практичні питання щодо зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та порядок розгляду скарг стосовно відмови у реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування. Враховуючи актуальність даної теми, були розглянуті особливості судового оскарження рішень Комісії ДФС України.

Нагадуємо, що кожного четверга з 12.00 до 13.00 в ГУ ДФС в Одеській області проводяться зустрічі з платниками ПДВ, на яких розглядаються практичні питання зупинення реєстрації податкових накладних і конкретні ситуації з якими зустрічаються представники бізнесу.

Анонси проведення заходів розміщуються на субсайті територіальних органів ДФС в Одеській області в розділі «Анонси».

 

Головне управління ДФС в Одеській області