Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Зустрічі з питань зупинення реєстрації податкових накладних відвідали 139 представників суб‘єктів господарювання Одещини

11.10.2017

Вже відбулось шість таких заходів.

Наступна зустріч запланована на 12 жовтня 2017 року з 12.00 до 13.00 години.

Для участі у заході необхідно пройти електронну реєстрацію, яка здійснюється за посиланням, вказаним в анонсі.

Під час зустрічей розглядаються конкретні ситуації кожного учасника індивідуально та надаються відповіді на практичні питання щодо зупинення реєстрації податкових накладних.

Представники фіскальної служби детально роз’яснюють причини блокування реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування, порядок подання пояснень та документів для підтвердження реальності здійснених господарських операцій, особливості заповнення Таблиці даних платника,  тощо.

У більшості випадків, представники бізнесу за результатами зустрічей подали правильно заповнені Таблиці даних платника, які прийнятті Комісією ДФС України і тепер по ідентичним операціям податкові накладні не зупиняються.

Нагадуємо, з урахуванням побажань платників податків, вже четвертий місяць поспіль на суб-сайті територіальних органів ДФС в Одеській області реалізована можливість подати питання, пропозиції та зауваження, пов'язані із функціонуванням електронної системи управління ризиками при адмініструванні податку на додану вартість, за допомогою електронної форми.

 

 

Головне управління ДФС в Одеській області