Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Фіскальною службою Одещини проведено семінар з актуальних питань оподаткування

26.09.2017

Відкриваючи семінар, заступник начальника Головного управління ДФС в Одеській області Володимир Попов зазначив, що під час проведення таких заходів учасники мають змогу не лише отримати інформацію про останні зміни у податковому законодавстві, а й поставити запитання спікерам, подискутувати з ними та поділитися думками з колегами.

Цього разу на семінарі йшлося про порядок переходу платників податку на прибуток підприємств до подання спрощеної податкової декларації, надіслання контролюючими органами податкових повідомлень-рішень платникам податків та строки подання платниками податків заперечень на акти перевірок (додаткових документів), процедури їх розгляду контролюючим органом.

Окрему увагу фахівці фіскальної служби приділи питанням ведення господарської діяльності фізичними особами - підприємницями на загальній системі оподаткування та детально роз‘яснили порядок ведення Книги обліку доходів і витрат.

Жваво обговорювались практичні питання щодо функціонування системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Нагадуємо, що безкоштовні семінари для платників податків з актуальних питань оподаткування проводяться щомісяця, а тематичні зустрічі з питань зупинення реєстрації податкових накладних щочетверга.

Анонси проведення заходів розміщуються на субсайті територіальних органів ДФС в Одеській області в розділі «Анонси» (http://od.sfs.gov.ua/anonsi-ark/) та на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook (www.facebook.com/sfs.odesa/).

 

Головне управління ДФС в Одеській області