Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Глеб Мілютін взяв участь у ХІІІ Українському муніципальному форумі

19.09.2017

В Одесі у рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)» розпочав роботу ХІІІ Український муніципальний форум, який щорічно проводить Асоціація міст України.

У заході взяли участь Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, представники парламенту, уряду та профільних міністерств, а також голови громад-членів Асоціації міст України.

Всього у рамках Форуму заплановано три тематичні дні.

В перший день форуму, «День діалогу з органами державної влади», учасники обговорили питання бюджетного та ресурсного забезпечення територіальних громад у 2017-2018 роках, а також секторальні реформи у галузях освіти, охорони здоров’я та соціального захисту.

Другий та третій тематичні дні будуть присвячені питанням економічного розвитку міст, енергоефективності та житлово-комунального господарства.

За результатами роботи ХІІІ Українського муніципального форуму буде вироблена спільна позиція органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази та розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

 

Головне управління ДФС в Одеській області