Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Підприємці ринку «Черьомушки» отримали консультаційну допомогу фахівців фіскальної служби

21.07.2017

На ринок «Черьомушки» завітав Мобільний центр обслуговування платників.

Цього разу фахівці фіскальної служби провели міні-семінар.

Підприємцям детально роз‘яснили умови перебування фізичних осіб-підприємців на різних групах спрощеної системи оподаткування, терміни сплати єдиного податку та подання податкової звітності, а також правила ведення книги обліку доходів.

Враховуючи зацікавленість аудиторії, фахівці розповіли про порядок допуску посадових осіб органу фіскальної служби до проведення перевірок, перелік документів, які повинні знаходитись на місці здійснення торгівельної діяльності, та звернули увагу на необхідність дотримання роботодавцями чинного законодавства при працевлаштуванні найманих працівників.

Особливу увагу фахівці фіскальної служби звернули на обов’язковість застосування реєстраторів розрахункових операцій суб’єктами господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, та роз‘яснили порядок реєстрації РРО та книг обліку розрахункових операцій.

Нагадуємо, Мобільний центр обслуговування платників, призначений для надання послуг жителям віддалених районів та підприємцям, що здійснюють свою діяльність на ринках області, працює за графіком.

 

Головне управління ДФС в Одеській області