Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

У фіскальній службі Одещини на семінарі обговорили питання ведення підприємницької діяльності в період курортного сезону

20.07.2017

У Головному управлінні ДФС в Одеській області, враховуючи побажання платників податків, відбувся семінар з актуальних питань ведення підприємницької діяльності в період курортного сезону.

Відкриваючи семінар, заступник начальника Володимир Попов зазначив, що для нашого регіону курортний сезон – це свого роду «гаряча» пора і в цей період зростає ризик порушення законодавства.

«Саме тому ми готові всіляко допомагати підприємцям, шляхом роз’яснення норм податкового законодавства, щоб вони мали можливість уникнути помилок, пов’язаних з реалізацією підакцизної продукції, застосуванням РРО та використанням найманої праці» - підкреслив Володимир Попов.

 Фахівці фіскальної служби проінформували учасників семінару про порядок видачі ліцензій на виробництво алкогольних напоїв, на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, актуальні питання адміністрування акцизного податку, використання електронної акцизної марки та про електронне адміністрування реалізації пального.

Також, платникам податків нагадали порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій та розповіли про контрольні заходи щодо дотримання роботодавцями податкового законодавства при працевлаштуванні найманих працівників.

Додатково, враховуючи актуальність, були розглянуті питання застосування електронного цифрового підпису та функціонування електронної системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

З відповідями на питання, порушені під час семінару, можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДФС в Одеській області в розділі «Заходи для платників» .

 

 Головне управління ДФС в Одеській області