Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Фіскальна служба Одещини презентувала Мобільний центр обслуговування платників

07.07.2017

Пересувний центр із надання адміністративних послуг фіскальної служби презентували під час зустрічі з представниками малого та середнього бізнесу голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов та начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

«Мобільний центр полегшить роботу підприємців з контролюючими органами - фіскальною службою. Це пілотний проект, такий автомобіль єдиний в Україні. Я пишаюся такою інновацією. Він зручний і представники малого бізнесу та підприємці зможуть отримувати якісну послугу на місцях», - прокоментував Максим Степанов.

На базі центру будуть надаватися найбільш запитувані послуги фіскальної служби.

«Ми створювали Мобільний центр, щоб наблизити сервіси фіскальної служби до жителів Одещини. Його роботу ми вбачаємо у максимальному сприянні платникам податків - з питань, які стосуються компетенції фіскальної служби», - зазначив Глеб Мілютін.

Послугами Мобільного центру буде зручно користуватись жителям віддалених районів та підприємцям, які здійснюють свою діяльність на ринках області.

Мобільний центр приходить на допомогу вже діючим 22-м  стаціонарним центрам обслуговування платників та працюватиме за графіком.

 

 Головне управління ДФС в Одеській області