Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Голова Одеської ОДА Максим Степанов про мобільний додаток Legal Work

27.06.2017

«Легалізація ринку праці є одним з ключових умов економічного розвитку як Одеської області так і країни в цілому. Менше половини працюючих оформлені офіційно. В Одеській області є райони в яких до 80 % працездатного населення ніде не працює. Це неприпустимо. Від такої ситуації держава недоотримує бюджетні надходження. Немає бюджетних надходжень – немає відповідної інфраструктури», - наголосив голова Одеської ОДА Максим Степанов під час презентації оновленого веб-порталу Одеської області (portal-oda.odessa.gov.ua).

Окрему увагу у презентації Максим Степанов приділив мобільному додатку під назвою Legal Work, розробленому за ініціативи Головного управління ДФС в Одеській області.

Кожен користувач, завантаживши додаток на мобільний телефон або ж планшет, може повідомити про випадки виплати заробітної плати “у конвертах”, неофіційне працевлаштування та інші порушення законодавства про працю.

Програма Legal Work поєднує інформаційні ресурси органів влади, задіяних у заходах з легалізації заробітних плат.

Окрім того в мобільному додатку вказані номери «гарячих ліній» та інша важлива інформація з працевлаштування та трудового законодавства.

Завантажити мобільний додаток можна через Play Market або App Store.

Головне управління ДФС в Одеській області