Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Представники фіскальної служби Одещини зустрілися з підприємцями КП «Малиновський ринок»

26.06.2017

В ході зустрічі підприємці, представники адміністрації та профспілки ринку, обговорили з податківцями питання ведення фізичними особами-підприємцями господарської діяльності на спрощеній системі оподаткування, дотримання роботодавцями податкового законодавства при працевлаштуванні найманих працівників.

Фахівці фіскальної служби звернули увагу підприємців на обов’язковість застосування реєстраторів розрахункових операцій суб’єктами господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.

Також, платникам податків нагадали, що у разі використання найманої праці, необхідно подавати до органів фіскальної служби повідомлення про прийняття працівників на роботу та дотримуватися чинного законодавства у частині виплати заробітної плати у розмірі не нижчому за мінімальний.

Учасники зустрічі вирішили продовжити діалог і надалі.

Головне управління ДФС в Одеській області розбудовує комунікацію з підприємцями, які здійснюють свою діяльність на ринках. Задля цього досягнуто домовленість з адміністраціями ринків про розміщення роз’яснювальних  матеріалів на інформаційних стендах близько 60 ринків міста Одеси та області.

Це дасть змогу підприємцям оперативно отримувати інформацію від фіскальної служби безпосередньо на місці здійснення господарської діяльності.

   

Головне управління ДФС в Одеській області