Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Глеб Мілютін: я готовий вислухати усі зауваження та питання, що виникають при взаємодії з фіскальною службою

31.05.2017

Про це під час зустрічі з платниками податків та представниками громадськості повідомив в.о. начальника Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Зустріч відбулася у розширеному форматі за участі начальника Одеської митниці ДФС Олександра Власова.

«Ця відверта розмова відбувається для того, щоб кожен пересічний платник податків, громадянин мав можливість особисто висловитися. Я готовий вислухати усі зауваження та питання, що виникають при взаємодії з фіскальною службою та вжити вичерпних заходів», - підкреслив Глеб Мілютін.

Керівник Головного управління ДФС в Одеській області прозвітував про заходи, вжиті за результатами попередньої зустрічі.

Так, значно скорочено час на підписання податковими інспекціями Договорів про визнання електронних документів. Відтепер із сумлінними платниками податків такі Договори підписуватимуться в найкоротші терміни, навіть протягом одного дня.

У зв’язку з відкриттям курортного сезону Глеб Мілютін наголосив, що фіскальна служба готова всебічно сприяти підприємцям, надавати консультації, проводити роз’яснювальну роботу (у тому числі на ринках міста і області) аби запобігти помилок, пов’язаних із реалізацією підакцизної продукції, застосуванням РРО та використанням праці найманих працівників.

Очільник фіскальної служби Одещини також зауважив, що попри прогнози аналітиків щодо масового закриття «єдинників», які лунали наприкінці минулого року, фіскальна служба Одещини зафіксувала збільшення кількості фізичних осіб - «єдинників» майже на 10 000 осіб.

«А це є передумовою збільшення нових робочих місць та розвитку бізнес-середовища», - зазначив Глеб Мілютін.

У другій частині зустрічі учасники обговорили питання адміністрування митних платежів.

Начальник Одеської митниці ДФС Олександр Власов запевнив присутніх, що керівництвом митниці вживаються невідкладні заходи щодо створення такого бізнес-клімату, коли підприємцям з різних регіонів буде зручно та економічно вигідно здійснювати митне оформлення вантажів безпосередньо в портах Великої Одеси.

Він також повідомив про позитивну тенденцію щодо зростання митних надходжень до Держбюджету, забезпечених одеськими митниками. Завдяки цьому протягом січня-травня поточного року буде перераховано близько 1,2 млрд.грн. на будівництво доріг в Одеській області.

 

Відділ комунікацій управління організації роботи

Головного управління ДФС в Одеській області