Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

У фіскальній службі Одещини відбувся семінар з актуальних питань оподаткування

19.05.2017

Звертаючись до учасників заходу, заступник начальника Головного управління ДФС в Одеській області Анатолій Бондаренко зазначив, що своєчасне інформування платників про зміни у законодавстві є запорукою сумлінної та своєчасної сплати податків.

Семінари, які фіскальною службою Одещини проводяться щомісячно мають на меті допомогти платникам податків зорієнтуватися у податковому законодавстві. Під час їх проведення є можливість наживу поспілкуватися з платниками та обговорити проблемні питання ведення підприємницької діяльності.

На семінарі учасників проінформовано про актуальні питання адміністрування податку на додану вартість, податку на прибуток, акцизного податку та податку на нерухоме майно.

Не залишилось без уваги й актуальні питання застосування спрощеної системи оподаткування фізичними та юридичними особами.

Анатолій Бондаренко також зазначив, що у червні поточного року Головним управлінням ДФС в Одеській області планується проведення семінару з актуальних питань застосування суб’єктами господарювання податкового законодавства у період курортного сезону.

З анонсами проведення щомісячних семінарів  можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДФС в Одеській області в розділі «Анонси» та на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook (www.facebook.com/sfs.odesa/).

 

 

Прес-служба

Головного управління ДФС в Одеській області