Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

В Одесі урочисто зустріли офіцерів, що прибули з зони проведення Операції Об’єднаних Сил

10.03.2020 -

У головному управлінні ДФС в Одеській області урочисто зустріли працівників Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон Операції Об’єднаних Сил Головного управління ДФС у Донецькій та Луганській областях, які повернулися після 16 ротації. Чотири місяці 6 офіцерів-добровольців несли службу у районах здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

За час 16 ротації за матеріалами співробітників податкової міліції реєструвались кримінальні провадження за фактами порушення порядку переміщення товарів та здійснення господарської діяльності, вилучались  товарно-матеріальні цінності контрабандного походження, складались  адміністративні протоколи щодо фактів порушення порядку переміщення товарів у зоні проведення Операції Об’єднаних Сил. 

«Всім нашим працівникам дякую за службу. Ви з честю виконали всі обов’язки по захисту економічних інтересів нашої держави, підтримуючи авторитет податкової міліції. Бажаю всім швидкого завершення цього складного періоду в історії нашої держави», – наголосив перший заступник начальника Головного управління ДФС в Одеській області Юрій Піпко.