Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

В Одесі зупинено незаконну реалізацію паливно-мастильних матеріалів

06.02.2020 -

Співробітниками Управління Служби безпеки України в Одеській області спільно з фахівцями Головного управління ДПС в Одеській області та Головного управління ДФС в Одеській області в рамках операції «Акциз-2020» постійно проводяться профілактичні заходи із виявлення та припинення незаконної діяльності АЗС.

За результатами таких дій встановлено та припинено незаконну діяльність мешканця м. Одеси, який зберігав та здійснював реалізацію паливно – мастильних матеріалів без будь-яких дозвільних документів, у т.ч. які надають право на здійснення роздрібної торгівлі пальним.

У відношенні правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З незаконного обігу вилучено обладнання для заправки автотранспорту на суму 700 тис грн та паливно-мастильні матеріали (дизельне пальне) на суму 2,5 млн гривень.

Всього вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму понад 3,1 млн гривень.

У теперішній час здійснюється збір матеріалів для направлення до суду щодо вирішення питання згідно чинного законодавства.