Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Операція «Урожай»: на Одещині до декларування залучено майже 1500 громадян, які отримують дохід від продажу сільськогосподарської продукції

23.08.2019 -

З травня 2019 року в рамках проведення операції «Урожай» органами фіскальної служби області проводяться комплексні заходи із залучення до сплати податків громадян, які систематично здійснюють обробку власних та орендованих земельних ділянок з метою отримання прибутку.

Протягом травня-липня поточного року в Одеському регіоні встановлено 306 000 користувачів земельних ділянок площею понад 2 га.

Громадянами, які самостійно обробляють земельні ділянки з метою отримання доходу подано понад 30 000 податкових декларацій про майновий стан і доходи та задекларовано дохід у сумі 174 млн гривень. До сплати узгоджено 31,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 2,6 млн грн військового збору.

В рамках операцій «Урожай» до декларування додатково залучено 1497 громадян, які отримують дохід від продажу сільськогосподарської продукції.

Також, Головним управлінням ДФС в Одеській області проводиться робота з громадянами в частині оподаткування доходів від надання послуг з обробки земельних ділянок та збирання врожаю власною сільськогосподарською технікою.

Так, зокрема, за результатами вжитих заходів, фізичною особою задекларовано дохід у сумі 750 тис грн від надання послуг сільськогосподарською технікою (9 одиниць) та надання її в оренду. До бюджету сплачено 14,7 тис грн податку на доходи фізичних осіб та 2,7 тис грн військового збору.

Звертаємо увагу громадян, які мають у власному користуванні техніку, та надають послуги іншим особам у вигляді обробки землі за певну плату: якщо громадянин, який надає послуги з обробки землі, не є фізичною особою – підприємцем, він зобов’язаний включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та сплатити податок з таких доходів. Доходи від обробки землі оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків та військовим збором – 1,5 відсотка.

Операція «Урожай» триватиме до повного збору врожаю, а разом з нею триває робота Головного управління ДФС в Одеській області та інших органів виконавчої влади щодо залучення платників до сплати податків і зборів.