Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

До місцевих бюджетів Одеської області надійшло понад 245 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

22.08.2019 -

«У січні - липні 2019 року до місцевих бюджетів Одеської області надійшло понад 245 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 38,6 млн грн перевищує минулорічні надходження аналогічного періоду», -  повідомляють у Головному управлінні ДФС в Одеській області.

 З них, власники нерухомості-юридичні особи за сім місяців поточного року поповнили місцеві бюджети на 206,2 млн грн, що на 26,7 млн грн більше, ніж за січень – липень 2018 року. Фізичні особи перерахували 39,4 млн грн забезпечивши зростання до аналогічного періоду минулого року на 11,9 млн гривень.

Нагадаємо, платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, у тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості. Ставки податку на нерухоме майно встановлюються рішеннями місцевих рад. Податок сплачується тільки за ту площу, яка перевищує пільгову п.266.4 ст. 266 ПКУ.

Додатково оподатковуються об'єкти житлової нерухомості, площа яких понад 300 квадратних метрів для квартир і 500 квадратних метрів для житлових будинків за ставкою 25 тис грн за кожен об'єкт житлової нерухомості або його частки.

Платники податків можуть прийти особисто до фіскального органу для звірки даних та уточнення інформації щодо об'єктів нерухомості, які підлягають оподаткуванню.

Звертаємо увагу, що останній день сплати податку – 29 серпня 2019 року.