Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Одещині із незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму понад 56 млн грн

12.08.2019 -

За січень-липень 2019 року оперативниками фіскальної служби Одеської області з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи на суму понад 56 млн гривень.

З них, з незаконного обігу вилучено майже 1,4 млн пачок тютюнових виробів вартістю 43,1 млн грн, 2,3 млн грн - це вартість 1134 дал вилучених лікеро-горілчаних напоїв та спирту, 16 транспортних засобів вартістю 9 млн грн та майже 54 тонни паливно-мастильних матеріалів на суму майже 1,9 млн гривень.

За матеріалами оперативних підрозділів податкової міліції зареєстровано 58 кримінальних проваджень. До суду направлено матеріали 21 кримінального правопорушення, по яким було вручено повідомлення про підозру.

Відшкодована сума збитків по кримінальним провадженням становить 34,4 млн гривень.

Крім того, з початку поточного року оперативними підрозділами фіскальної служби області попереджено 6 фактів незаконного відшкодування ПДВ на суму 31,6 млн грн та виявлено 2 факти незаконного виробництва підакцизної  продукції, по яким зареєстровані кримінальні провадження за частиною 2 статті 204 Кримінального кодексу України («Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів»).