Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Від платників Одещини надійшло до Державного бюджету майже 2,5 мільярди гривень ПДВ

12.08.2019 -

 «Впродовж січня – липня 2019 року Одеські платники податку на додану вартість спрямували до Державного бюджету України майже 2,5 млрд гривень. Спостерігається позитивна динаміка в частині сплати ПДВ, так порівняно з аналогічним періодом минулого року сплата ПДВ збільшилась майже на 0,2 млрд грн», - повідомили у Головному управлінні ДФС в Одеській області.

У фіскальній службі регіону відзначають збільшення рівня декларування та збору ПДВ.

Так, по деклараціях з ПДВ за звітний податковий період червень 2019 року було нараховано 353,1 млн грн, що на 41,6 млн грн перевищує минулорічний показник.

Як свідчать результати декларування суб’єктів господарювання Одеської області, за звітний податковий період червень 2019 року обсяг реалізації становив більше 15 млрд гривень.

У Головному управлінні ДФС в Одеській області зазначають, що такої позитивної динаміки досягнуто завдяки високому рівню сумлінної сплати податку до бюджету. Крім того, фіскальною службою області вживаються заходи з оперативного відпрацювання ризикових операцій суб’єктів господарювання та запобігання можливим ризикам несплати податку на додану вартість.