Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Глеб Мілютін: від платників Одещини державна скарбниця отримала понад 2 млрд грн ПДВ

10.07.2019 -

За результатами січня - червня 2019 року в Одеській області спостерігається позитивна динаміка в частині збільшення рівня декларування та сплати ПДВ у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

«За І півріччя 2019 року надходження ПДВ з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) до державного бюджету склали 2,1 млрд грн, що на 139,4 млн грн перевищили показники відповідного періоду 2018 року», - зазначає начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Нарахування до сплати по деклараціях за звітний податковий період травень 2019 року склали 345,2 млн грн, що на 58,1 млн грн більше відповідного періоду минулого року.

За словами Глеба Мілютіна, фахівці Головного управління ДФС в Одеській області постійно відпрацьовують ризикові операції суб’єктів господарської діяльності, виявляють і руйнують схеми з формування фіктивного податкового кредиту, що забезпечує збільшення обсягів декларування ПДВ до сплати в бюджет. Такі показники із збору ПДВ - яскраве підтвердження ефективного процесу адміністрування податку і своєчасного запобігання схемам мінімізації.