Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Глеб Мілютін: За січень - червень 2019 року до місцевих скарбниць Одещини надійшло майже 1,3 млрд грн земельного податку

09.07.2019 -

«За січень - червень 2019 року до місцевих скарбниць Одещини надійшло майже 1,3 млрд грн земельного податку, що на 376,5 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року»,- повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Станом, на початок липня 2019 року в Одеській області зареєстровано 8 996 землекористувачів-юридичних осіб та 805 208 фізичних осіб.

Зокрема, від юридичних осіб надійшло майже 1,2 млрд гривень. Цей показник перевищує відповідний період минулого року на 39,6 %, або на 334,3 тис гривень.

Водночас від фізичних осіб до місцевих бюджетів надійшло  101,4 млн грн,  що на 4,9 млн грн більше, ніж за шість місяців 2018 року.

«Земельний податок та орендна плата за користування землею є одним із вагомих джерел наповнення місцевих скарбниць. Позитивна динаміка надходжень є свідченням сумлінного ставлення платників до виконання свого обов’язку та результатом спільних зусиль податківців із органами місцевого самоврядування в напрямі залучення власників земельних ділянок та землекористувачів до оподаткування», - зазначають у  фіскальній службі регіону.