Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Глеб Мілютін: з початку року послугами Центрів обслуговування скористалися понад 100 тис платників податків

12.06.2019

«Основним завданням Центрів обслуговування є своєчасне забезпечення платників якісними послугами. Саме тут платники податків мають можливість подати звітність, отримати адміністративну послугу та кваліфіковану консультацію», - зазначає начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Протягом січня-травня 2019 року з питань отримання адміністративних  послуг до 23-х Центрів обслуговування платників та Мобільного центру звернулось 100442 суб‘єкти господарювання Одещини яким надано 100410 адміністративних послуг.

У структурі наданих адміністративних послуг найбільшу питому вагу займає послуга з видачі реєстраційного номеру облікової картки платника податків. У січні – травні поточного року таку послугу отримали майже 30 000 платників.

За відомостями з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків звернулись 25719 запитувачів.

Глеб Мілютін також повідомив, що задля поліпшення обслуговування платників податків Одещини, в Центрах вже рік як впроваджено Систему «Електронна черга».

Належні умови для очікування відвідувачів забезпечують 10 програмно-апаратних комплексів (терміналів).

Як це працює?

На вході в Центри обслуговування платників відвідувач вибирає на терміналі відповідний пункт меню для реєстрації та отримує талон з номером черги.

Перейшовши в зону очікування, клієнт спостерігає за центральним табло електронної черги. В такий спосіб система управління чергою контролює завантаженість фахівців Центру та покращує сервіс прийому громадян.

Нагадуємо, що з місцями розташування, графіком роботи Центрів та переліком адміністративних послуг можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДФС в Одеській області у розділі «Центри обслуговування».

Головне управління ДФС в Одеській області