Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Інформацію щодо легітимності розрахункових документів (чеків), споживачі послуг можуть отримати в Електронному кабінеті

11.06.2019

Головне управління ДФС в Одеській області інформує, що скориставшись сервісом «Пошук фіскального чека» споживачі, без ідентифікації особи, мають можливість перевірити касовий чек, а саме: встановлення достовірності даних чеку та факту передачі до ДФС.

Це є запорукою захисту прав громадян як споживачів, а також запобіжником зловживань під час здійснення розрахункових операцій.

Сервіс міститься на офіційному порталі Державної фіскальної служби України  у відкритій частині Електронного кабінету за посиланням cabinet.sfs.gov.ua/cashregs/check.

У разі відсутності або невідповідності реквізитів чеків в інформаційній базі ДФС споживачі можуть направити до фіскальної служби письмові звернення із цих питань з додаванням копій отриманих розрахункових документів для організації та проведення відповідних контрольно-перевірочних заходів (електронна адреса - infozvit@sfs.gov.ua).

ДФС буде вивчено причину, через яку електронний чек не потрапив до системи та вжито відповідних заходів.

Також, у разі виявлення порушень порядку проведення розрахунків, для забезпечення оперативного реагування, просимо інформувати Головне управління ДФС в Одеській області за телефоном (0482) 34-49-70.

 

Головне управління ДФС в Одеській області