Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Глеб Мілютін: до місцевих бюджетів Одещини платниками направлено 5,6 млрд грн податків і зборів

11.06.2019

У порівнянні з січнем-травнем поточного року надходження зросли на 1,2 млрд грн, або на 26 %.

«Збільшення надходжень до місцевих бюджетів надає можливість органам влади на місцях залучати додаткові ресурси для фінансування соціально-економічних програм розвитку територіальних одиниць», - підкреслює начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Він також повідомив, що основним джерелом наповнення бюджетів місцевих громад є податок на доходи фізичних осіб. За січень-травень поточного року роботодавцями сплачено 3,2 млрд грн цього податку, що на 627 млн грн, або на 25 % більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

«Позитивна динаміка надходжень податку на доходи фізичних осіб є результатом ефективного діалогу фіскальної служби з платниками податків та заходів з легалізації заробітних плат в Одеській області», - зазначив Глеб Мілютін.

Представники малого та середнього підприємництва направили до місцевих бюджетів 907 млн грн єдиного податку, що на 167 млн грн, або на 23 % більше, ніж в аналогічному періоді 2018 року.

Місцеві скарбниці отримали 1,1 млрд грн плати за землю. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 308 млн грн, або майже на 42 %.

 

Головне управління ДФС в Одеській області