Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Глеб Мілютін: На Одещині громадяни задекларували 3,6 млрд грн доходів

21.05.2019

За період деклараційної кампанії 2019, громадянами Одеської області подано майже 40 700 декларацій про майновий стан і доходи, отримані протягом 2018 року.

«Загальна сума задекларованих статків склала 3,6 млрд гривень. Це майже на 1 млрд грн або 26 відсотків більше, ніж у минулому році», - повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Найбільша кількість декларацій подана громадянами, які отримали доходи від продажу власної сільськогосподарської продукції 70,3 відсотки (28 600 декларацій).

Найбільші суми оподатковуваних доходів задекларовано у вигляді:

- інших доходів, які підлягають оподаткуванню (866,5 млн грн);

- успадкованого чи отриманого у дарунок майна (496,5 млн грн);

- від продажу об’єктів рухомого та нерухомого майна (397,2 млн грн);

- іноземних доходів (250,1 млн грн).

Сума задекларованого до сплати в бюджет податку на доходи фізичних осіб становить більш ніж 105 млн грн, а додаткові надходження до скарбниць територіальних громад області складають понад 33 млн грн, або на 46 відсотків більше у порівнянні з минулим роком. Військового збору задекларовано до сплати в сумі 15,3 млн грн, що на 5,0 млн грн, або на 51,4 відсотки більше, ніж у минулому році.

Побільшало в Одеському регіоні й офіційних мільйонерів.

Доходи у сумі понад 1 млн гривень задекларували 304 громадян Одеської області, що на третину більше минулого року. Двоє громадян задекларували отримані доходи у сумі понад 100 млн гривень.

В деклараціях мільйонери вказали 2,2 млрд грн доходів. Найбільшу суму з числа мільйонерів задекларував мешканець міста Одеси – 142 млн грн з доходів отриманого за кордоном. До сплати узгоджено податкових зобов’язань у сумі майже 13 млн грн.

Найбільша кількість мільйонерів обліковується в м. Одесі (239 осіб), або 78 відсотків до загальної кількості мільйонерів по області.

Наймолодшому одеському «міліонеру» 17 років, а найстаршому 84.

В Головному управлінні ДФС в Одеській області нагадують, що граничний строк сплати податкових зобов’язань, визначених у податковій декларації про майновий стан і доходи для громадян та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність – 31 липня 2019 року.

«Декларування громадянами своїх доходів – це не тільки конституційний обов’язок, а можливість добровільної сплати податків, від чого значною мірою залежить стан місцевих бюджетів, соціально-економічний розвиток та добробут усіх громадян. І результати деклараційної кампанії 2019 це підтверджують», – зазначив очільник фіскальної служби області.

 

Головне управління ДФС в Одеській області