Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фіскальну службу Одещини відвідав Заступник Міністра фінансів Республіки Австрія Губерт Фукс

13.05.2019

У зустрічі взяли участь Посол Республіки Австрія в Україні Герміне Поппеллер, Аташе з соціальних питань Гего Штуллер, директор Департаменту стратегічного розвитку та міжнародного співробітництва ДФС Анатолій Александров та в.о. начальника Головного управління ДФС в Одеській області Наталя Гулакова.

Учасники обговорили питання наповнення місцевих бюджетів Одеської області, розширення бази оподаткування податків, які зараховуються до місцевих бюджетів, впровадження електронних сервісів для платників податків.

Як зазначила Наталя Гулакова основним джерелом наповнення бюджетів територіальних громад є податок на доходи фізичних осіб.

Протягом 2018 року платниками податків до місцевих бюджетів направлено 7,2 млрд грн податку на доходи фізичних осіб, що на 1,3 млрд грн, або на 121 % більше, ніж за 2017 рік. Платниками податку на доходи фізичних осіб є майже 60 тисяч фізичних осіб та 28 тисяч юридичних осіб.

«Така позитивна динаміка спостерігається по всім джерелам наповнення місцевих бюджетів. Результат цього – це постійна взаємодії фіскальної служби з органами місцевого самоврядування,  роз’яснювальної роботи з платниками податків та підвищення рівня добровільної сплати податків», - зазначила Наталя Гулакова.

У ході зустрічі гості ознайомилися з напрацюваннями Головного управління ДФС в Одеській області – єдиними в Україні мобільними додатками «Легальний Акциз» та «Legal Work».

Так, «Легальний Акциз» дозволяє громадянам протидіяти незаконному обігу підакцизної продукції, використовуючи інтерактивну мапу з позначенням пунктів реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Мобільний додаток «Legal Work» сприяє виявленню фактів порушень законодавства про працю, дозволяє у два «кліка» подати скаргу на виплату заробітної плати в «конвертах».

Наталя Гулакова також повідомила, що для зручності платників податків в Одеській області працює мобільний Центр обслуговування платників Головного управління ДФС в Одеській області, який дає можливість громадянам та платникам податків отримувати якісні адміністративні послуги, подавати податкову звітність не відвідуючи фіскальної служби.

На завершення Губерт Фукс подякував представникам фіскальної служби за організацію зустрічі, можливість поспілкуватися з експертами та ознайомлення із регіональною специфікою роботи служби.

 

 Головне управління ДФС в Одеській області