Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Глеб Мілютін: Власники легкових автомобілів сплатили майже 5,4 млн грн транспортного податку

13.05.2019

«З початку 2019 року власники легкових автомобілів сплатили до місцевих бюджетів Одеського регіону майже 5,4 млн грн транспортного податку, що на 26,5 % більше, ніж за січень-квітень торік», - проінформував начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Також, він зазначив, що юридичними особами сплачено понад 3 млн грн транспортного податку, що на 161,1 тис грн більше, ніж за січень - квітень 2018 року.

В свою чергу від фізичних осіб надійшло 2,3 млн грн транспортного податку. Цей показник на 967,6 тис грн перевищує надходження аналогічного періоду 2018 року.

«Варто наголосити, що транспортний податок як складова податку на майно, є одним із джерел наповнення місцевих бюджетів. Ми вдячні власникам автівок за відповідальний підхід до обов’язку сплати податків», - підкреслив Глеб Мілютін.

Нагадуємо, транспортний податок сплачують власники легкових автомобілів, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. Ставка транспортного податку встановлюється  з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тисяч гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до п.267.2 ст. 267 ПКУ.

 

Головне управління ДФС в Одеській області