Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Глеб Мілютін: до місцевих бюджетів Одеської області надійшло 820,4 млн грн плати за землю

11.05.2019

«Протягом січня – квітня 2019 року від власників землі та землекористувачів до місцевих бюджетів Одеської області надійшло 820,4 млн грн плати за землю. Рівень надходжень за січень - квітень поточного року перевищив минулорічний показник на 201,6 млн гривень»,- повідомив очільник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

У фіскальній службі регіону проінформували, що вагому частку надходжень земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності сплатили - юридичні особи. Від них з початку року надійшло 758,6 млн гривень та досягнуто ріст збору до відповідного періоду минулого року понад 197 млн грн, або 35%.

Водночас, від фізичних осіб до місцевих бюджетів надійшло 61,8 млн грн,  що на 4,5 млн грн більше, ніж за чотири місяці минулого року.

За словами начальника відомства Глеба Мілютіна, плата за землю за обсягами надходжень до місцевих бюджетів області є потужною складовою. Ці кошти у повному обсязі зараховуються до місцевих скарбниць і спрямовуються органами місцевого самоврядування на фінансування соціально-економічних програм громади. Тому власникам землі та землекористувачам слід пам’ятати, що фінансова спроможність міста чи села залежить від свідомої позиції кожного.

 

Головне управління ДФС в Одеській області